Yıkama Makinaları

Yıkama Makinaları

    Leon Worker yüksek basınçlı yıkama makinalarında 3 silindirli seramik pistonlu pompalar kullanılmaktadır. Bu pompalarda emniyeti sağlamak için by-pass sistemli regülatörler kullanılarak performans maksimum düzeyde sağlanmıştır.

    Kimyasal kullanılmaları için pompa içerisinden geçmeden kullanılmasını sağlayan enjektör sistemi tasarlanmış ve pompa ömrünün uzaması sağlanmıştır.
Güç aktarımı direkt akuple olup güç kaybı ve titreşimler en aza indirilmiştir. Sıcak tip basınçlı yıkama makinalarında kullanılan özel tasarım brulör sayesinde su sıcaklığı 30°C ile 120°C arasında ayarlanabilme kolaylığı sağlanmıştır. 18 Litrelik yakıt tankına sahip sıcak tip yıkama makinaları, istenen su sıcaklığına göre saatte 3 ila 5 Litre arasında motorin tüketerek ısı derecesinde maksimum güç sağlanmıştır.

   Yüksek Basınçlı Yıkama makinaları sadeleştirilmiş özel tasarımı ile tüketiciye daha ekonomik çözümler sunan yöntemlerle üretilmiş olup, uzun ömürlü olması için kaliteli, dayanıklı mekanik malzemeler kullanılmıştır.